Az utóbbi évek egyik legszebb kimurájával nyert Tyson Pedro hazai pályán
MMA

Az utóbbi évek egyik legszebb kimurájával nyert Tyson Pedro hazai pályán


A UFC 221: Romero vs Rockhold főkártyájához ért az este, melynek elemzését az ültetőknél hagytuk abba az előző cikkben



Az Ilir Latifi elleni alulmaradását áldásként felfogó hazai Tyson Pedro, élete első vereségét igyekezett korrigálni a több mint egy évet kihagyó orosz Saparbeg Safarovval szemben. A két félnehézsúlyú egy nagyon durva kis adok-kapok segítségével pörgette fel egymást és a közönséget is.

Tyson volt az aktívabb, az orosz szerintem mielőtt a csodaszép kimurába került, már fejben feladta a dolgot. Pedig épp Safarov akarta erőltetni a földharcot, de Pedro az első alkalommal egy alá-fordulással bement a kimurát betenni a dagesztáni bal karjára.



Tyson a meccs után elmondta, hogy nem is gyakorolták a kimurát a felkészülés alatt... Kicsit be is szólt az orosznak, dad-bod-nak nevezte de elismerte, nagyot tud ütni. Pedro karrierjének összes győzelme az első menetben született, ebből ötöt szerzett ellenfele kopogtatásával. Így ő most 3-1 a UFC-ben, az orosz pedig 0-2. Még tavalyelőtt Gian Vilante ütötte szét, másfél menet alatt.


Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá