„Készen álltam, és fizikailag is képes lettem volna beugrani a kártyára” – írta Jones a Twitteren. „Jelentősen kevesebbet is elfogadtam volna, mint amit az Aspinall-meccsért kértem, de egyetlen dollárral sem voltak hajlandók 15 millió fölé menni. Úgy éreztem, a mi meccsünk többet ér ennél.”
A UFC nem hozza nyilvánosságra a harcosok fizetését, így nem lehet pontosan tudni, hogy ez az összeg mennyire áll közel Jones korábbi gázsijaihoz. Van itt egy kis ellentmondás a történetben, ugyanis Dana White a UFC 326 után azt mondta, Jones soha nem volt komoly opció a Fehér Ház gálára. És ennek nem a pénz az oka, hanem Jon korábbi botrányai.
„Soha, de soha, de soha – és ezt már százezerszer elmondtam nektek – még csak meg sem fordult a fejemben, hogy Jon Jones a Fehér Házban mérkőzzön. Először is, már mondtam, miért nem, másodszor hallottuk, mit mondott a csípőjéről egy privát beszélgetésben, hogy mennyire rossz állapotban van, és nem tudom, láttátok-e azt a focimeccset, ahol alig tudott futni. Jon Jones a csípője miatt vonult vissza. Állítólag ízületi gyulladása van a csípőjében, és az orvosok szerint csípőprotézisre lenne szüksége. A Jon Jones-sztori baromság.”
Jones legutóbb a szerződése felbontását kérte a UFC-től, annyira megsértődött rájuk. De ez azóta sem történt meg, pedig emlékeink szerint a múlt hét elején történt.
A Bloodyelbow cikke rámutatott arra, hogy még Joe Rogan is meglepődött azon, hogy Jones mindössze 15 millió dollárral akarta kiszúrni Jones szemét.
Jon abszolút hiányzik a kártyáról, és Conor McGregor sincs rajta, így csak a helyszín miatt lesz kiírvó az esmemény, semmi másért. A program teljesen átlagos, így néz ki jelenleg:
Ilia Topuria vs. Justin Gaethje
Alex Pereira vs. Ciryl Gane
Sean O'Malley vs. Aiemann Zahabi
Maurício Ruffy vs. Michael Chandler
Bo Nickal vs. Kyle Daukaus
Diego Lopes vs. Steve Garcia
Szólj hozzá