Ha nem volt elég a Fury varázs... Vasárnap hajnal: Hi-Tech, A Mátrix, NoMaschenko, Vasyl Lomachenko!

Ha nem volt elég a Fury varázs... Vasárnap hajnal: Hi-Tech, A Mátrix, NoMaschenko, Vasyl Lomachenko!


Nem volt kegyes az ökölvívás szerelmeseivel sem a sérülések istene idén. Az egy dolog, hogy talán egyetlen egy UFC gála volt, ahol nem esett ki vagy módosult a fő vagy előmeccs, Vasyl Lomachenko is lesérült Jorge Linares elleni varázslása közben.
Loma válla már a második menetben ki és visszaugrott a helyére, ugyanezzel szenvedett a UFC váltósúlyú bajnoka, Tyron Woodley is, Demian Maia elleni meccse után.
Hiába műtötték meg még május végén, az augusztus végére célzott visszatérése december 8-ra tolódott.
Mindenesetre közben legalább ellenfél téren rendeződtek a dolgai, hiszen tisztázva lett, hogy a Raymundo Beltran és José Pedraza mérkőzés győztesét kapja, melyet az utóbbi abszolvált pontozással.
Nem kétség, hogy az ukrán hátszele nem kicsi. Linares ellen egy hatodik menetben történt leütésből állt fel, hogy a tizedikben a 2018-as év slágerével, a májra mért test KO-val fejezze be Jorgét.

Előtte sorozatban NÉGYEN adtak fel meccset ellene két menet között a széken ülve, Nicholas Walters, Jason Sosa, Miguel Marriaga és a legnagyobb név, Guillermo Rigondeaux akiről az a hír járja, hogy talán pár héten belül visszatérhet, de azóta nem harcolt senki ellen.
José Pedraza (manapság) nem az a kimondott KO király, több mint négy éve nem fejezett be senkit, viszont őt befejezték, nem is akárki, Gervonta Davis személyében, tavaly év elején az IBF szuper pehelysúlyú címét bukva ezzel.
A Gervonta elleni vereséget három pontozással szerzett győzelemmel javította, melynek a koronája a Ray Beltran elleni WBO könnyűsúlyú címszerzés volt, amit most tesz kockára először Lomachenkoval szemben.
A gála náluk 9-én, azaz VASÁRNAP hajnal háromkor kezdődik, miért ne lenne egy időben az egész a UFC 231 főkártyájával.
Loma és Pedraza előtt elvileg három meccs van,tehát olyan öt óra körül lehet a főmeccs.
Váltósúlyban Brian Ceballo és Daniel Calzada csapnak össze, Teofimo Lopez és Mason Menard pedig könnyűsúlyban.
Az előmeccs a WBO szuper harmatsúlyú világbajnoki címéért mehet majd Isaac Dogboe és Emanuel Navarrete között.
Magyar közvetítés NINCS, majd gondoskodunk róla a szokásos módon, hogy lássátok.


Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá