Greg Hardy most 17 másodperc alatt mészárolt, biztosította a UFC szereplését. Videó!
MMA

Greg Hardy most 17 másodperc alatt mészárolt, biztosította a UFC szereplését. Videó!


Greg Hardyt nem azért fogjuk szeretni amit életének előző periódusában tett. A drogfogyasztásról és barátnői veréséről elhíresült NFL defensive end viszont magára talált az MMA-ban.

A mindössze tavaly november elején kezdődő amatőr pályája során 3 marha nagy KO győzelmet csinált, leghosszabb meccse 96 másodperc.

Dana Whit két hónapja ezért már egyszer meginvitálta a Contender Seriesbe, ahol Auesten Lane-t alig egy perc alatt bombázta ki.

Mivel a tapasztalatlansága miatt nem voltak biztosak a képességeiben, ma hajnalban megint jelenése volt egy Tebaris Gordon nevű fickó ellen, aki 3-0 profi mérleggel rendelkezett.

Eddig.

Az amatőrként ugyanis 5-4 Gordon 17 kerek másodpercig állta a sarat, de Hardy irdatlan gyors kombói meg egy jobbos elég volt ahhoz, hogy Herb Dean közbelépjen.




Azt a pszichopata nézést Hardy arcán, ahogy vége lett a meccsnek... Csontig vájó tekintet...

Ez az est csukta a Contender Series amerikai részét, két nap alatt lezavarnak még két brazil válogatót is, de idénre ennyi volt.

Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá