A Gypsy King már megint twitteren szivatta követőit és az alábbit posztolta.
"Végre itt az idő, alig várom a december 24-i jótékonysági meccsem Frank Brunoval."
A rajongók közül nyilván sokan lelkesedtek, de Bruno hamar lehűtötte a kedélyeket.
"Valaki nagyon követőkre hajt, ezzel kapcsolatban nekünk szólt valaki? Csak szólok, hogy 24-én én a zoknimból fogom pakolni az ajándékaim."
Ennek ellenére Fury nem állt le az élcelődéssel.
"Jó kis este lesz nagy Frank, alig várom, keményen edzem!"
A hét elején a Cigánykirály feltöltött egy videót edzéséről és több rajongó is jelezte, hogy már látszik, hogy fogyott. Fury továbbra is fogadkozik, hogy jövőre visszatér, de tavaly ilyenkor is ugyanezt mondta és azóta sem történt semmi, csak tovább hízott.
Az 56 éves bokszlegenda, Frank Bruno egyébként elismerő szavakkal illette őt, mikor nemrég egy rádió interjúban egy esetleges Fury vs Joshua meccsről kérdezték.
"Anthony Joshua elkötelezett, nagyon éhes és megérdemli a sikert. Tyson Fury sok mindent mond a médiában, ami felspanolja az embereket, de ő ennek ellenére egy nagyon komoly srác és remek ökölvívó. Ha összeszedi magát és felülkerekedik a problémáin, nagyon jó mérkőzést vívhat Joshuával.
Tyson rendkívül alulértékelt bokszoló, pedig remek karakter. Jó lenne, ha visszatérne, a boksznak szüksége van rá. Ha összejön a meccs AJ-vel, nagyobb stadion kell majd a Wembley-nél."

Update: Tyson Fury sorsáról december 11-én döntenek, akár négy éves eltiltást is kaphat a korábbi doppingbotránya miatt.
Szólj hozzá