Ezt a legutóbbi is bebizonyította azzal, hogy olyan ESZMÉLETLEN KO-t mutatott be, amit még SOHA nem láttunk a UFC történelmében, pedig a promóció idén novemberben fogja ünnepelni fennállásának 32. évfordulóját, gondolhatod, hány bunyó ment már le.
Az orosz MVP-vel mérkőzik most hétvégén, a UFC Fight Night: Adesanya vs. Imavov gálán, és megígérte, hogy ezen a meccsen sem fog földrevitelekkel próbálkozni, annak ellenére sem, hogy MVP azt nyilatkozta pár napja, egész biztos benne hogy Shara ehhez a technikához nyúl, amikor majd rájön, hogy semmi esélye nincs állóharcban.
Magomedov pedig úgy gondolja, ő a jobb állóharcban.
Page egy tízszeres kick-box világbajnok light-contactban. Én egy orosz muay thai bajnok vagyok, aki Thaiföldön is sokszor mérkőzött. Öt különböző küzdősportban van Master of Sports címem. Az én állóharcom a jobb. A kardióm is jobb. Amikor majd ott leszünk az Octagonban, nem lesz hova futnia. A light contac kick-box teljesen más, mert ott csak pontokra vadásznak. Csak lightosan érintik meg a másikat. Csak tapiznak. Néha kis híján összejön egy-két pofon. de thai boxban vagy burmai boxban olyan keményeket rúgnak a versenyzők, hogy beletörhet az ellenfelük csontja. Bármelyik ütés vagy rúgás befejezheti a küzdelmet.
View this post on Instagram
Mindenképp mond valamit Bullet, azonban ne felejtsük el, hogy Page bár régen valóban light contact kick-boxolt, ez már a múlt, és az évek alatt bebizonyította, hogy MMA-ban is működik az, amit régen gyakorolt. Page 22 győzelme közül 13 KO, ami egy jó arány (59%), de Sharáé még jobb, 15-ből 12, ami 80%.
Szólj hozzá