Rico Verhoeven egy holland showműsorban kihívta Remy Bonjaskyt. A Glory nehézsúlyú bajnoka a Peptalk című beszélgetős produkcióban szólalt fel:
Nos, Remy, legutóbb azt mondtad: "Ha Badr nem tudja megverni Ricót, akkor nem tudom..." Nos, Badrnek nem sikerült, úgyhogy lássuk, neked sikerül-e. Gyerünk!
Verhoeven jelenleg leginkább egy Badr Hari elleni visszavágóval adós. A két nehézsúlyú ász tavaly decemberben csapott össze az elmúlt évek messze legnagyobb várakozásával övezett kick-boxmeccsén. Hari akkor sikeres első menet után a másodikban izomszakadást szenvedett, és TKO-val elveszítette a mérkőzést.
A dolgok szerencsétlen alakulása miatt garantált a visszavágó, és a kick-box rosszfiúja szerint nyárra már fel is gyógyul. Verhoeven egy Bonjasky-meccsel feltehetőleg nem a Hari elleni második összecsapást akarja helyettesíteni, hanem addig is aktív szeretne maradni, és ismét jó pénzt keresni. Az ugyanis elég valószínűnek tűnik, hogy egy Remy elleni meccs is óriási érdeklődést váltana ki a rajongókból - még ha nem is akkorát, mint a legnagyobb pénzmeccs, a Hari elleni.
Bonjaskyt nemrég Gökhan Saki is kihívta, azonban, ha a két ajánlat közül kéne választani, valószínűbbnek tűnik a Verhoeven-párosítás: a fiatal holland még mindig világbajnok, és Hari skalpjának begyűjtése csak növelte az eladhatóságát.
Remy 41 éves, 2014-ben, a Glory 14 után vonult vissza, ahol többségi döntéssel legyőzte Mirko "Cro Cop" Filipovicot.
Szólj hozzá