Mike Jackson rommá verte CM Punkot, de Dana White egyikőjük szolgálataira sem tart igényt
MMA

Egy bűnrossz, három menetes mérkőzésen maradt alul Mike Jackson ellen CM Punk a UFC 225: Whittaker vs Romero 2 PPV kártyájának első meccsén.

CM Punk ugyan ha jó szívvel és figyelembe véve, hogy hazai pályán van, TALÁN megnyerte az első menetet.

A második 2x5 perc egyértelműen a hasonlóan jó szar képességű ellenfelét illette.

Jackson negyed órán át szarakodott CM Punkkal, lehet ha akarja, akkor simán be is fejezi a dolgot.

Így döntéssel ért véget a meccs:

A mutatványozás, arcoskodás túlzásba vitele miatt Dana White a gála utáni meccsen kijelentette, mehet a francba mind a kettő:
”CM Punk ennyi volt. 39 éves. Rendkívül jó ember. Kétszer adtunk neki sanszot. Ugyan nagy szívet mutatott, de itt a vége szerintem. Sokat kapott, nagyokat is. Jackson meg egy idióta, nem tudom ezelőtt mivel foglalkozott, de visszatérhet hozzá. Egy kibaszott idióta. Vége van itt neki is a Contender Series műsorba se való.”

Tehát a UFC talán kicsit a vad PRIDE időkre emlékeztető úgynevezett bemutatómeccse, dupla szívással ért véget. Egyikük se ide való, bár Punk ha amatőr szinten nyomná, talán fejlődhetne. De közel 40 évesen... mi maradt neki a sportban? Semmi. Dumb és Dumber is Mickey Galltól kaptak ki debütálásuk során, de semmi jelentősége a dolognak.

Viszlát Punk, a kísérlet sikeres volt, a beteg meghalt.