Meglepő, mikor vonulna vissza Andrei Arlovski
MMA

Meglepő, mikor vonulna vissza Andrei Arlovski


Kitalálod, hogy hónapokról, vagy évekről van szó?


A 40 éves Andrei Arlovski már 20 éve bunyózik versenyszerűen MMA-ban. Ilyen nagy tapasztalattal nem sokan rendelkeznek a ma is aktív harcosok közül. A „Pitbull” nemrég kiadott egy nyilatkozatot, amely szerint 44-45 éves korában szeretne visszavonulni.

Ha ez valóban így lenne, akkor a UFC egykori nehézsúlyú királyának 25 éves tapasztalata lenne MMA-ban 2024-ben.

Andrei legutóbb Walk Harris-szel bunyózott, és pontozással nyert, még annak ellenére is, hogy Harris tele volt doppingszerrel (a meccs után bukott le szteroiddal). A fehérorsz iszonyat aktív bunyós, 3-4 meccse van egy évben átlagban, ezért nem túl meglepő, hogy a tavaly decemberi meccse után most hétvégén is láthatjuk őt a ketrecben Augusto Sakai-val szemben.

Aki csak egy lépcsőfok lesz a nagy céljához vezető úton, ugyanis azt is elárulta, hogy másodszor is szeretne a UFC nehézsúlyú bajnoka lenni.

“A legjobb forgatókönyv az, hogy még talán 4-5 évig ugyanezt csinálom. 40 évesen többet edzem, mint 25 éves koromban, és minden edzőtáborban az van a fejemben, amit el szeretnék érni. Szeretnék újra világbajnok lenni.“

Arlovski jelenleg a 15. helyen tanyázik a rangsorban, utóbbi 10 meccséből mindössze 3-at tudott megnyerni.

Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá