Lassan célegyenesbe ér az Ultimate Fighter aktuális évada. Michel Batista és Justin Frazier harca volt soron a héten!
MMA

Lassan célegyenesbe ér az Ultimate Fighter aktuális évada. Michel Batista és Justin Frazier harca volt soron a héten!


Erre az epizódra csúcsosodott ki minden, ami eddig Maurice Greene körül történt. Még a Pacheco – Chiasson meccs után vagyunk, Mo (Frazierrel vállvetve) piálással indította a napot, épp nyert a csapattársa, annyira fröcsög, hogy a társedzők próbálják nyugtatgatni.


Kiabál Da Silvának, akit Whittaker bá beterel az öltözőbe és nagy nehezen megnyugtatják Greene-t. Talán nem is csoda, hogy Whittaker-ék úgy döntenek, a terembe rendelnek ebédet, addig a Gastelum brancs visszamegy a házba.


Macy Chiasson-t születésnapján felköszöntik a házban. Semmi különös: lufik, torta meg egy üveg Don Julio 1942 tequila. Mivel „buli” van, Gastelum és az edzők megpróbálnak beszélni Greene fejével a pia kérdést illetően. Szemlátomást ért a főni szép szavából, könnyekre is fakad kicsit, ám amint lelépnek Kelvinék, újra kötekedő barommá változik.


Első útja Da Silvához vezet, aki a jacuzziban lazít és folytatódik, ami a teremben ment. De tettlegességre most sem kerül sor, hála az égnek.


Marciea Allen ezt az egészet már képtelen tolerálni, nagyon nem érzi jól magát Maurice körül. Olyannyira, hogy le akar lépni a házból. Egyik nap a csapata alig találta a házban, mert annyira elvonult, hogy töprengjen az élet nagy dolgain. Csapata azonban szeretné, ha maradna így egyik este közösen kibeszélik az egészet. Greene elnézést kér, azt mondja, csalódott saját magában meg csak szorong és így vezeti le. Annyit mindenképp elért, hogy Allennek ennyi is elég és úgy dönt, mégsem akar dobbantani.


A csapat egyébként közös tetoválással is megpecsételi a történteket, mindenkire varrnak egy, amolyan TUF 28 logót – nyolcszögben a felirat.



Ezen felül kapunk pár percet Batista és Frazier felkészüléséről. Előbbi birkózó olimpikon, de ahhoz, hogy győzzön, le is kell vinnie Frazier-t. Az amerikaiban viszont igen komoly kiütő erő lakozik és nem esik kétségbe a földön sem.



Mindketten hozzák a súlyukat, jöhet a meccs!





Elég egyértelműen játszott Frazier a kiütésre. Batista gyakorlatilag nem támadott, jó ha volt három front kick-je, csak engedte magára ellenfelét.


Justin rúgott párat lábra és lassan kereste a megfelelő alkalmat, hogy elindítson egy atombombát. Talált kézzel is, az egyik után Michel már-már szánalmasan hadonászott kezeivel.


Levitel kísérlet: zéró. Kellett pár perc, de Batista beleállt az adok-kapokba,talán egyszer el is találta Fraziert, de pillanatok kérdése volt, hogy Justin találjon egy jóval nagyobbal.


És így is lett, Michel már dőltében húzta magát össze, készülve a ground and poundra. Frazier pedig nem okozott csalódást, püfölni kezdte a kubait és Hern Deannek ebből igen hamar elege lett.


Hát ez minden volt, csak nem szép és minden történt, csak érdekes vagy vicces nem. Reméljük a jövő héten a csajok kárpótolnak mindezért…


Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá