A korábbi többszörös pehelysúlyú bajnok hajnalban bunyózott Pedro Munhoz-zal, és szerencsére ismét a vintage formáját mutatta.
Remek formában volt, szálkás volt, mint egy kárászraj, iszonyatosan technikás és villámgyors bunyóval mattolta Pedro-t, aki korábban Cody Garbrandt kiütésével tett szert nagy hírnévre. A brazil bunyólegenda pontozással nyert, a harmadikban nagyon keményen elverte honfitársát, nem hagyott kérdést a pontozóbíróknak.
Aldo legutóbb 2019. februárjában volt 2 meccses nyerő szériában. A mérkőzés után "Scarface" kihívta a nemrég visszatérő T.J. Dillashaw-t, aki bajnokként kényszerült kispadra ülni doppingvétség miatt, és aki győzelemmel tért vissza Cory Sandhagen ellen pár hete.
Ugyan T.J. címmeccset két a UFC-től a győzelme után, lehet, hogy belemegy egy Aldo elleni bunyóba, mert hozzátette, hogy ha nem kapja meg a lehetőséget, akkor szívesen fogad bárkit a top 5-ből. Jose pedig benne van ebben. "Killashaw" egyelőre még nem reagált a kihívásra.
Conor McGregor gratulált a Twitteren Aldo-nak, azt írva, hogy egy igazi legenda a hapsi:
Jose Aldo is a real legend.
— Conor McGregor (@TheNotoriousMMA) August 8, 2021
Szólj hozzá