Jon Jones: még kétszer szeretném megverni DC-t, hogy romba tiporjam az önbizalmát
MMA

Jon Jones: még kétszer szeretném megverni DC-t, hogy romba tiporjam az önbizalmát


A jelenleg a versenyzéstől még mindig eltiltott Jon Jones ambicózus terveket szőtt hálójában: először visszaszerezné a félnehézsúlyú övet Daniel Cormiertől, aztán a nehézsúlyú övet is.
“Szeretnék félnehézben bunyózni vele először. Azzal, hogy harmadjára is megvernék, biztos odavernék az önbizalmának is rendesen. Szerintem most úgy gondolja, meg tud verni, mert a második bunyó szoros volt, amíg ki nem ütöttem. Szeretném a földbe tiporni az önbizalmát. Egy esetleges negyedik meccset illetően, ami a nehézsúlyú bajnoki övért menne, nem lenne magabiztos, és ez sokat segítene nekem abban, hogy azt az övet is elvehessem tőle.” – hangzott el egy interjúban.



Minderre Cormier válaszolt is a Twitteren, emlékezette Jones-t, hogy elbukott egy doppingtesztet, amikor legutóbb bunyóztak, és lecsalózta az egykori bajnokot:
"Elég nagy célok ezek egy olyan embertől, aki a harmadik doppinügyét intézi éppen. Úristen, ez az ember... #csaló"

"Bones" nem hagyta ennyiben, tovább pörgött a cicaharc. Felidézte, hogyan volt képes legyűrni Cormiert: pár támadással elterelte a figyelmét, majd fejbe rúgta, és ennek pedig semmi köze nincs a szteroidokhoz.

Szerintetek összejön a harmadik bunyó? Lenne értelme egyáltalán? Persze csak akkor, ha Jones tisztán készül, és az is marad.

Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá