Biztos sokan észrevettétek, hogy volt valami furcsa, miközben a UFC 258: Kamaru Usman vs Gilbert Burns-t néztük. A felkonferálás közben olyanok voltak a bunyósok, mintha egy filmben szerepeltek volna, a színek élénkebbek voltak a szokásosnál. A bokeh effektet, a jobb mélységélességet az új 8K-s kameráknak köszönhettük.
Még 8K-s tévére sem volt szükség, hogy az új vizuális élményt mindenki élvezhesse:
Win or lose, the chase for the belt means everything 🏆 #UFC258 pic.twitter.com/oO8wWVl0Lh
— UFC (@ufc) February 14, 2021
FYI per @jeffbottari the UFC used an A7RIV with a 35mm 1.4 G Master Lens to achieve these incredible shots last night. I thoroughly enjoyed it, especially during the raw emotions in the immediate aftermath of Usman vs. Burns.pic.twitter.com/xYhQvkUzNn
— Chamatkar Sandhu (@SandhuMMA) February 14, 2021
Jó látni, hogy a pénzben dúskálkodó UFC fejesek nem csak magukra költik a befolyó összegeket, mint egy rossz kormány, hanem a saját szolgáltatásaikat is fejlesztik. Ezek az új kamerák nem olcsók. Jó látni azt is, hogy fejlődünk a korral.
Csak így tovább, UFC!
Szólj hozzá