Hivatalos: lehullt a lepel Borics Ádám következő ellenfeléről!

Mint azt korábban megírtuk nektek, "A Kölyök" április 9-én, a Bellator 256: Bader vs Machida-n visszatér a ketrecbe.

Borics Ádám (16-1) ellenfele a 16-2-es mérlegű Jeremy Kennedy lesz. Mint látható, a kanadai eddig 16-szor győzött és mindössze kétszer kapott ki, vagyis az a mérleg majdnem olyan jó, mint Ádié.

A 28 éves, "Bandita" becenévre hallgató versenyző legutóbb győzni tudott, Matt Bessette volt az ellenfele a Bellator 253-on. Hogy honnan lehet ennyire ismerős a srác neve? Nos, talán onnan, hogy  már Alexander Volkanovskival, a UFC pehelysúlyú bajnokával is harcolt a UFC-ben.

Volkanovski volt az első, aki legyőzte őt, méghozzá TKO-val.

A srác egy nyolcvan magas, Ádám is annyi (a Sherdog szerint). Itt van egy, két évvel ezelőtti mérkőzése teljes egészében:

A Bellator 256 lesz a második gálája a promóciónak 2021-ben, ők ugyanis - a UFC-vel ellentétben - tartottak egy nagy szünetet a covid miatt. Ami pedig a mi Ádámunkat illeti, ő két meccset nyert egyhuzamban, miután Darrion Caldwell életében először legyőzte.

A fight card-ot elnézve Ádámé lesz az est negyedik mérkőzése, tehát jelen állás szerint a main card-on kap helyet a bunyó: