Hihetetlen: Adegbuyi TKO-zta Badr Hari-t!

A felek nem sokat teketóriáztak, Hari azonnal nekirontott Benjamin-nak. Az első menetet Hari vitte, többet talált, de a nyílt sisakos küzdelem során ő is bekapott 1-2 nagy ütést. Volt egy véletlen fejelés is, a román bunyós fejének búbja összetalálkozott Badr állával. Ugyan nem ütéstől, de a holland-marokkói bunyólegenda háromszor is elesett, ami elég szokatlan látvány, amikor ő bunyózik.

A második menet elején Benny is a földön találta magát, miután Hari kirúgta alóla a lábát. Egy perccel a menet vége előtt Badr egy kőkemény jobb horoggal megingatta Adegbuyi-t, és utána le is ütötte a földre, számolni is kellett rá. Eddig a várakozásoknak megfelelően nézett ki a meccs.

Benny nagy kombókat kapott a szorítónál, de Hari nem tudta befejezni a meccset, ellenfelét a gong mentette meg a további mészárlástól.

Benjamin a szünetben gumibogyó szörpöt ihatott, mert meg sem látszott rajta, hogy 2 perccel ezelőtt majdnem ki lett ütve, és egy nyílt sisakos adok-kapok közben most ő találta el a hollandot egy jobb csapottal. Hari bekapott egy rövid balost is, kapaszkodnia kellett. Nem nagyon sikerült neki, térdre ereszkedett, számolni kellett rá. Az orra elkezdett vérezni. Bekapott a bordájára egy rúgást, mire fájdalmas fejjel elfordult, és abbahagyta a bunyót. Ellenfele közben egy nagy ütéssel próbálta megkínálni, de Hari gyorsan a földre guggolt, így elkerülte az ütést, a bíró újra számolt Hari-ra.

Badr a sarokban guggolva hallgatta a számokat, egyre jobban vérző orral, és nem kelt fel. Ez volt a 17. veresége 123 mérkőzésből.

Adegbuyi, Rico Verhoeven sparring partnere élete legnagyobb diadalát aratta.

Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.