Gilbert Burns pozitív közleményt adott ki a hétvégi veresége után - TD
MMA

Gilbert Burns pozitív közleményt adott ki a hétvégi veresége után - TD


Gilbert Burns pozitívan áll a dolgokhoz.

A brazil ismét vereséget szenvedett a UFC Vegas 106 főmeccsén, ahol Michael Morales az első menetben technikai kiütéssel győzött. Ez volt Burns negyedik veresége zsinórban, ami miatt sok rajongóban felmerült a kérdés, hogy a 38 éves harcosnak mennyi maradt még a tankjában. „Durinho” azonban nem tűnik elcsüggedettnek.

Vasárnap reggel Burns kiadta első nyilatkozatát a vereség óta, amelyben köszönetet mondott és dicsérte Morales-t:
„Hálás vagyok ezért az utazásért! Még mindig áldottnak érzem magam! Természetesen nem ez volt az eredmény, amit vártam – főleg most. Keményen dolgoztam, aki látta, az tudja, de ilyen a küzdősport és az élet! Gratulálok Michael Moralesnek, sok sikert kívánok neked és a csapatodnak! Ennyi, nincs szomorú történet! Hálás vagyok ezért a gyönyörű utazásért és minden leckéért! Isten mindig jó! Minden tisztelet, dicséret és dicsőség neki jár, akár győzelem, akár vereség!”





Burns gi-ben és nogi-ben is világbajnok brazil jiu-jitsuban, emellett egyszer harcolhatott a váltósúlyú UFC-övért, amikor a UFC 258-on Kamaru Usmantól szenvedett vereséget. MMA-mérlege jelenleg 22 győzelem és 9 vereség.

Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá