
A korábbi dupla súlycsoportos UFC-bajnok - aki négy gyermekes családapa is egyben - egy sötét hajú nő társaságában strandol, lencsevégre kapták, ahogy csókolóznak, a floridai Fort Lauderdale partján. Magyarán fényes nappal csalta meg a feleségét, ország-világ szeme láttára.

Az írnek volt már több nemi erőszakolós ügye is, de fotós bizonyíték eddig egyszer sem került elő, mind idáig. Szégyellheti magát ő is, és a nő is. A nő azért, mert Conort mindenki ismeri, és mindenki tudja, hogy ősidők óta együtt van Dee-vel, szóval biztos tudta ő is, hogy az ír épp megcsalja vele a feleségét, de ez őt egyáltalán nem zavarta.
Ráadásul Conort korábban elítélték már szexuális erőszak miatt, 2018-ban Nikki Hand volt az áldozata, ezért 272 ezer dollárt kellett fizetnie, ami aprópénz Conornak.
A botrány után Conor azt nyilatkozta, hogy hiba volt megcsalnia azt a nőt, akit a világon a legjobban szeret, de hát nyilván ezt a szöveget Conor PR ügynöke adta a szájába, mert nyilvánvalóan nem gondolta komolyan.
Szerencsétlen Dee erre azt írta, hogy bízik a férjében és még mindig szereti őt..
Szólj hozzá