Korábban megírtuk, hogy a UFC ötödjére is megpróbálja leszervezni a Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson találkozót 2020 áprilisára.
A meccset "elátkozott"-nak tituláltuk, mégpedig azért, mert mindig megelőzte valami sérülés, ami miatt sosem manifesztálódhatott a való világban ez a szép elképzelés.
Valaki, vagy valakik elővették a humorukat, és egy egész jó poént csináltak az egészből:
"Az a pletyka járja, hogy a UFC azt tervezi, atombunkerekbe teszi Tony-t és Khabib-ot, hogy megóvják őket mindentől az áprilisi bunyójukig!"
Khabib édesapja szerint álommeccs lesz ebből, mert még sosem volt olyan a promóció égisze alatt, hogy két olyan bunyóst ugrasztottak össze, akik fejenként legalább 12-12 egyhuzamban nyert meccsel büszkélkedhetnek.
A Sas a favorit a bukiknál (-250), de bármi megtörténhet.
Szerintetek ki nyer és hogyan?
Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!
Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.
Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.
Kedves olvasónk! A TOTALDAMAGE.hu Magyarország egyik legnépszerűbb küzdősport oldala.
Kizárólag az oldalunkon megjelenő reklámoknak köszönhető, hogy fenn tudjuk tartani az oldal működését, és így a nap 24 órájában a legfrissebb rendkívüli hírekkel, interjúkkal és videókkal tudunk szórakoztatni. Ha szeretnéd, hogy a TOTALDAMAGE még sokáig üzemeljen, kérjük, kapcsold ki a hirdetésblokkolót az oldalunkon!
Hatalmas szenvedéllyel és nagy szeretettel készítette a Webness Design: Medoks
Szólj hozzá