Dustin Poirierben ismét fellángolt a tűz, szeretne bajnok lenni a UFC-ben
MMA

Dustin Poirierben ismét fellángolt a tűz, szeretne bajnok lenni a UFC-ben


Sokak egyik kedvenc bunyósa, Dustin "A Gyémánt" Poirier óriási győzelmet aratott a UFC 299-en, a legtöbb rajongó legnagyobb örömére, az Est Mérkőzésén ütötte ki Benoit Saint Denist, miután kiütéses vereséget szenvedett Justin Gaethje-től tavaly júliusban.

Dana White is nagyon elismerően nyilatkozott Dustinról, elmondta, hogy az ilyen bunyók bevállalása miatt lesz valakiből legenda, hiszen a francia volt a favorit, nem Poirier.



A 35 éves bunyólegenda pár napja még azt a baljós nyilatkozatot adta, hogy közel már a karrierjének vége, sosem lehet tudni, melyik meccse lesz az utolsó, de szerencsére az biztos, hogy nem a mostani.

Ezzel a diadallal ugyanis Dustin ismét egy, vagy inkább nulla lépésre került a címmérkőzéshez.

Dustin szeretne bajnok lenni a UFC-nél, hogy megkoronázza karrierjét


Poirier kétségkívül az egyik legjobb bunyós, aki sosem nyert még aranyat Dana White-éknál, és nagyon szeretné megkoronázni ezzel a karrierjét.
„Azért kezdtem el bunyózni alapból, hogy egy nap bajnok legyek. Nem tudom még, mi lesz a következő lépés, de nagyon sokat elértem már ebben a sportban, de egyet még nem, nem voltam még bajnok."



Dustinnak többek között Conor McGregor és a regnáló bajnok, Islam Makhachev is gratulált a Twitteren a győzelemhez:

„Nagyon lenyűgöző, Dustin" – írta a dagesztáni, aki még soha nem mérkőzött meg vele.

Islamnak még nincs bejelentett ellenfele, de Dustin előtt Gaethje-nek kellene lehetőséget kapni a címszerzésre, hiszen ő sem mérkőzött még Islammal, ráadásul kiütötte Dustint legutóbb, így a BMF öv is nála van.

Islam jelezte, hogy nyáron, júniusban vagy júliusban szeretne címet védeni és már arról is volt szó, hogy feljebb megy egy súlycsoportot.

Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá