Dana White leszervezné a Max Holloway vs. Alexander Volkanovski 3-at
MMA

Max Holloway és Alexander Volkanovski immár másodjára küzdöttek meg egymással a múlt hétvégi UFC 251-en.

Mindkét meccs baromi élvezetes volt, és mindkettőt Volkanovskinak ítélték oda a bírók. Az elsőt nagyon simán vitte Alexender, a legutóbi meccs pontozásán viszont sokan kiakadtak, teljesen jogosan, hiszen a vak is látta, hogy Max volt a jobb, Volkanovski pedig a töredékét sem tudta nyújtani annak, amit az első meccsen.

Dana White nemrég arról beszélt, hogy összehozná a trilógiát:
"Egyetértek azzal, hogy Max-nek kellett volna nyernie. Nem lenne nehéz adni a srácoknak egy trilógiát. De elbőb hagyjuk őket otthon pihenni, lássuk meg, mi lesz azután. Nem túl jó a helyzet Volkanovskinak: ő a bajnok, övé a bajnoki öv is, és mire hazamegy, mindenki arról beszél, hogy Holloway volt a jobb. De az az igazság, hogy ő nyerte meg a meccset. A bírók neki ítélték oda a győzelmet, ha egyetértesz a döntéssel, ha nem. A pontozóbírók így döntöttek.”

A trilógia több szempontból is logikus lenne: egyrészt, senki sem ugorhat át Max-en a ranglistán, másrészt elég látványosan bunyóznak egymással, ezt nem nagyon lehet megunni, harmadrészt nagyon sokan várják azt, hogy Max visszavághasson az ausztrálnak és ismét ő legyen a bajnok.

Jelenleg 1-1 az állás köztük (nemhivatalosan), így a harmadik összecsapáson valamelyikük pontot tehetne az i-re.