Jake Collier és Chris Barnett nagyon odatette magát az este, az első pillanattól kezdve a végéig óriási bunyót nyomtak le. Az első cséphadarást mindketten óriási mosollyal nyugtázták, mindkettejüknek tetszett, hogy a másik nyílt sisakkal megy csatába.
Collier egy pillanatban nagyon keményen eltalálta Barnett-tet, aki óriási bajban volt, de valahogy túlélte a támadásokat. Chris bal szeme szinte azonnal becsukódott, és a száját is nagyon furcsán tartotta, félő volt, hogy valami idegsérülést szenvedett. "Beastboy" fél szemmel folytatta a küzdelmet, Collier egyszer le is tudta vinni a földre, ahol kis híján lefojtotta. Barnett a bírónak mutatta a hüvelykujjával, hogy még eszméleténél van, aztán kiszabadult a fojtásból és a GnP-ből.
A menet végig ment, a végén Barnett csalódottan rázta a fejét.
A második menetet nagy meglepetésünkre Barnett kezdte jobban, szépen betalált az amerikainak, a nézők pedig kántálták a nevét. Chris le tudta vinni a földre az ellenfelét, és míg Jake nem tudott élni a lehetőséggel, ő azonnal tudott. Fentről nyomatta Collier-re a nagyobbnál nagyobb ütéseket, a mérkőzésvezető pedig egy idő után megállította a küzdelmet.
Hihetetlen jó kardiója van a súlyához képest, a fáradtság jeleit sem mutatta, pedig nagy erőket mozgósított meg ahhoz, hogy leverje ellenfelét, ami végül siekrült is neki.
Barnett szokásához híven őrületesen jó post-fight beszédet mondott, utána pedig táncolt, a győzelme után pedig még szaltózott is (egy 121 kilóval mérlegelő emberről beszélünk, ne felejtsük el). Hát igen. Nem véletlenül mondják róla, hogy ő az egyik legszórakoztatóbb és legnagyobb imádatban részesülő fightere a UFC-nek. Ennyit számít, hogy viselkedik az ember: Chimaev-hez hasonlóan ő is súlyt tévesztett, őt mégis éltette a közönség a mérkőzése alatt, míg Chimaevet nagyon csúnyán kifütyülték a farkasszemnézéskor.
Imádjuk Chris Barnett-et. Hatalmas arc!
Szólj hozzá