A december 15-én érkező, Las Vegas-i rendezvény főmérkőzésen trilógiát vív Anthony Pettis és Benson Henderson köztes súlyban. A két egykori UFC bajnok kétszer is megmérkőzött egymással a UFC-ben, mindkétszer Pettis nyert.
A profik között veretlen Fábián Melinda (2-0) történelmet írhat aznap, ő lehet az első női harmatsúlyú világbajnoka a promóciónak. A magyar karatésnak ehhez Omaira Molinát kellene legyőznie, aki már négy győzelmet aratott a Karate Combatban. Nem lesz egyszerű, kell neki a szurkolás.

Az előmeccsen Ross Levine mérkőzik meg Sam Alvey-val, a tét a nehézsúlyú bajnoki cím. Amennyiben Ross győz, dupla súlycsoportos bajnok lehet belőle.
Színre lép továbbá a KO-virtuóz Raymond Daniels is, aki rendkívüli rúgótechnikával rendelkezik, és még sokan mások.
Szólj hozzá