Szabó Franciska elszenvedte karrierje első vereségét a Power Slap-ben.
Sheena Bathory (1-0 MMA) tegnap a Power Slap szerbiai gáláján főmeccset vívott a női pehelysúlyú bajnoki címért Abby Montes (4-5 MMA) ellen.
Egy győzelem esetén Franci lehetett volna a szervezet első magyar bajnoka, de sajnos az este nem úgy alakult, ahogy ő szerette volna.
A lányok egy kőkemény, öt menetes pofoncsatát vívtak. Bár nem vagyunk szakértők a Power Slap-ben, úgy láttuk, Francinak nem sikerült jó helyen eltalálnia Abby-t, aki ettől olyan volt, mint egy betonfal.
Abby viszont nagyon pontos és erős volt, az egyik körben meg is ingatta Francit, és végül pontozással nyert.
Sheena nagyon sportszerű volt, mint mindig, gratulált legyőzőjének a közösségi médiában.
Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!
Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.
Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.
Kedves olvasónk! A TOTALDAMAGE.hu Magyarország egyik legnépszerűbb küzdősport oldala.
Kizárólag az oldalunkon megjelenő reklámoknak köszönhető, hogy fenn tudjuk tartani az oldal működését, és így a nap 24 órájában a legfrissebb rendkívüli hírekkel, interjúkkal és videókkal tudunk szórakoztatni. Ha szeretnéd, hogy a TOTALDAMAGE még sokáig üzemeljen, kérjük, kapcsold ki a hirdetésblokkolót az oldalunkon!
Hatalmas szenvedéllyel és nagy szeretettel készítette a Webness Design: Medoks
Szólj hozzá