Ádámnak hallhatóan nagyon sok magyar szurkolt a helyszínen, amit jó volt hallani.
McKee nagyon erősen kezdte a bunyót, ügyes rúgásokkal kezdett, állóharcolt, ahogy azt ígérte. Ádám az egyik rúgásánál elkapta a lábát, így A.J. a földre került. Ádi engedte, hogy felálljon.
McKee aktívabb, rendkívül sok lábrúgást vitt be. Ádi nagyon meghúzta a menet végét és betalált egy erős testütéssel. McKee lenézett a lábára, rosszul lépett, az egyik lábujja kiugrott, ezt ő maga mondta a szünetben. 1–0 McKee-nek.
A második menet elején is A.J kezdeményezett többet, Ádám kontrázott és fejütésekkel próbálkozott és úgy tűnt, hogy erősebbek az ütései. Ádám szépen kivédi McKee földreviteli kísérletét 1 perccel a második menet vége előtt, de A.J. a ketrecnek préseli és bevisz neki egy térdest testre.
Amint a menet véget ért, A.J. azonnal elkezdett sántítani. Nagyon jól leplezte a fájdalmat. Ezt a menetet is lehet, hogy elvitte – igaz, szűkebben, mint az elsőt.
Harmadik menet. Sportszerűen összeölelkeznek. Ádámnak finisre van szüksége a győzelemhez. Sajnos McKee-nek összejön egy földrevitel 2 perccel a vége előtt. Ádám minden erejével megpróbál felállni és sikerül is neki. Most már nem finisre, hanem csodára van szükség. Kár, hogy nem öt menetes a meccs, mert Ádám a frissebb.
A végét nagyon meghúzzák mindketten, de hiába, ennek pontozás lesz a vége. Egyhangú pontozást hirdetnek, McKee nyert. Két bíró mindhárom menetet az amerikainak adta 30-27 arányban, a harmadik pedig 29-28-at pontozott. Ádám nagyon elégedetlen a bírók döntésével, de sajnos egyet kell, hogy értsünk velük. McKee az aktivitása miatt nyert, többet talált és volt két földrevitele is.
THE MERCENARY
— PFL (@PFLMMA) March 20, 2026
AJ McKee defeats Adam Borics by unanimous decision!#PFLMadrid | 📺LIVE NOW on the ESPN app | 📍Palacio Vistalegre pic.twitter.com/5hklIsZ5xt
Ádámnak a következő mérkőzésén sokkal aktívabbnak kell lennie ennél. A mérlege 20–4-re módosult, ami még mindig nagyon szép. És valójában szépen helytállt, abszolút partiban volt McKee-vel, aki a világ legjobbjának vallja magát pehelysúlyban. Csak nem kockáztaatott eleget. Azt elég nehéz megérteni viszont, hogy miért nem értett egyet a bírókkal, mert ez azt jelzi, hogy sem ő, sem az edzői nem tudták, hogy az első két menet után vesztésre állnak.
Szólj hozzá