"The Mexicutioner" épp reggelizett csütörtökön, a Frank Tate elleni BKFC-s mérkőzése napján, és amikor az edzője egy vicces videót mutatott neki, a torkán akadt az étel, és nem tudta se lenyelni, se felköhögni.
“Elkezdtem fulladni" – mesélte Beltran a TMZ-nek. "Felálltam, elkezdtem pánikolni.”
Szerencséjére ott volt az étteremben a promóció elnöke, David Feldman is, aki óriási lélekjelenlétről tett tanúbizonyságot, és megmentette az igazolt bunyósa életét. Feldman-nak az egyik haverja mutatta, hogy Beltran fulladozik.
Az elnök 12 éves korában megtanulta a Heimlich-manővert (te is tedd meg, youtube-on elérhető és könnyen elsajátítható ez az életmentő technika - ha jitsus vagy, gyerekjáték lesz), és ezt alkalmazta is Beltran-on.
Odarohant hozzá, háromszor alkalmazta a manővert, a harmadikra Joey kiköpte a torkán akadt ételt.
Ilyen főnököt mindenkinek!
Beltran egyébként ">KO-val elvesztette a mérkőzést egy nagyon csúnya kiütéssel, de az életét megtarthatta.
Szólj hozzá