4 éves eltiltást kapott Ricardo Abreu
MMA

4 éves eltiltást kapott Ricardo Abreu


Vissza is vonult.


Ricardo Abreu (5-1) annyira nem tud leállni a koksszal, hogy még akkor is kokszolt, miközben koksz miatt el volt tiltva a versenyzéstől. Valószínűleg azok után is kokszolni fog, hogy kapott egy szép, 4 éves eltiltást az USADA-tól.


Még jó fejek is voltak az Amerikai Doppingellenes Ügynökségnél, mert csak megduplázták Abreu eredeti, 2 éves büntetését, amit még 2016 decemberében róttak ki rá. A 33 éves fighter nandrolone-nal és egy "19-noretiocholanolone" nevű szerrel bukott meg másodjára, aztán be is jelentette, hogy visszavonul. Azzal védekezett, hogy depresszió miatt cuccozott.
“A fiam 3 éves volt, a feleségem pedig terhes. Nem tudtam, lesz-e bevételünk a következő hónapban, ezért depressziós lettem. Mindentől féltem. Nem volt bátorságom semmihez, és energiám sem."

A lecsúszott fekete öves BJJ mester jövő júniusban térhetett volna vissza a UFC-be, de most ezt a lehetőséget is elbaltázta. A brazil egyébként kétszer szerepelt a UFC-ben, 1-1-es mérleget hozott össze. Legutóbb 2015 júniusában meccselt, akkor kikapott Jake Colliertől megosztott pontozással.


Abreu olyan sztárok edzőpartnere volt, mint Anderson “The Spider” Silva, vagy épp Tito Ortiz. Kár érte.

Támogasd a munkánkat, mert ezzel segítesz!

Mi naprakészen tartunk a UFC és más küzdősportok, harcművészek fontos híreivel kapcsolatosan, Te pedig most segíthetsz, hogy ezt még sokáig csinálhassuk.

Legyen az kicsi vagy nagy mértékű támogatás, egyszeri vagy rendszeres, mi nagyon hálásak leszünk és nagyra értékeljük, hogy hozzájárulsz a TOTALDAMAGE Magazin jövőjéhez.

Válaszd ki a havi támogatás összegét

Válassz egy egyszeri támogatási összeget

Ft

Banki átutaláshoz szükséges adatok

Bankszámlaszám:
10300002-10606292-49020012

Cégadatok:
TOTALDAMAGE MEDIA KFT.
1037 Budapest, Jablonka út 83/a
Cégjegyzékszám: 01-09-179960
Adószám: 24743105-2-41



Szólj hozzá